Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Délelőtt elveszett a telefonom...

Délelőtt elveszett a telefonom a lakásban. Hogyan talaljam meg?

Figyelt kérdés
Már mindent feltúrtam, de délelőtt óta sehol sem találom a telefonom. Még nem merült le, de némára van véve, így nem hallom ha csörög. Van esetleg erre valami alkalmazás/app amivel pontosan be tudom lőni, hogy hol van? Kb. Hármat töltöttem le eddig, de egyik sem pontosan kereste, csak addig jutott, hogy melyik városbsn van a telefon.

2015. ápr. 19. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van Avast vírusírtó rajta akkor nyert ügyed van. Online ha belépsz a myavast-ba akkor ott tudsz kihangosítást adni a telefonnak, persze ha neten van. Ha nincs, akkor sötételj be teljesen a házba, csörgesd meg és a képernyő fényét hátha észre veszed. Esetleg még ha merülnek le akkor szoktak egy értesítő hangot adni de nem mindegyik. Próbálj esetleg visszaemlékezni hol is használtad utóljára, vagy kösd valami eseményhez (hazaérkezés/elindulás, stb). Szorítok hogy meglegyen!
2015. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?

Ha esetleg iPhone, akkor bejelentkezel gépről icloud-ba, és lejátszatsz egy hangot a telefonnal.

2015. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Avast-ot felejtsd el, ha Androidos és be van kapcsolva a wifi/mobilnet, akkor itt meg tudod csörgetni (ha le van némítva akkor is max hangerővel fog szólni): [link]


Amúgy Cerberus a legjobb alkalmazás erre, azt SMS-en keresztül is tudod "irányítani", de ahhoz elsőnek meg kell találni a telefont, hogy leszedd rá.

2015. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!