Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonnál miért van...

Android telefonnál miért van ott mindig az a kis kör alakú, frissítést jelző kis ikon az óra mellett?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy ilyenkor folyamatosan kajálja az adatforgalmamat valami, de nem tudom hogy mi. Internet kapcsolatom van, az időjárás nem fut, tehát nem tudom mi frissít folyamatosan. Hogyan állapíthatnám meg?
2015. ápr. 20. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az androidos kifejezéseket nem tudom, ha a felső fekete csíkot lenyitod, akkor elvileg kiírja, mi az.
2015. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott üres minden
2015. ápr. 20. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az adatforgalom részleteit, elvileg látnod kell, hogy milyen alkalmazás mennyit használ. Plusz ha megjegyzed, hogy éppen hol van a számláló és ránézel kicsit később, azt is látni fogod, hogy mennyire aktív az adatforgalom olyankor, amikor semmi nem indokolná.


Ja, és állítsd be minden olyan appnál, ami jellemzően sok adatot használ, de nem szükséges, hogy folyamatosan tegye, hogy csak wifin működjön. Pl. az alkalmazások frissítése a google playben ilyen, meg a felhőtárhelyes biztonsági mentéseket (pl. képekről) is érdemes úgy beállítani, hogy csak wifire csatlakozva töltse fel a dolgokat.

2015. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Neuhauser László ***** válasza:

Beállítások / fiókok

Itt minden fióknál tiltsd le az automatikus szinkronizációt

2015. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!