Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha androidra letöltök egy...

Ha androidra letöltök egy alkalmazást akkor az a telepítőfájlt hova menti, hogy tudom elmenteni hogy ha később újra kell valami miatt rakni akkor meglegyen?

Figyelt kérdés
Regeltem erre az igo szülinapos ingyen letöltésre de szeretném megőrizni a .apk fájlját hogy ha valami van vagy telót cserélek mert pl behal vagy valami akkor meg legyen hogyan tudnám leszedni? korábban linkeltek itt egy kérdéshez egy ilyen letöltőt amivel gépre le lehet tölteni az alkalmazásokat, de az nem akarja letölteni azt az igo-t...

2015. ápr. 20. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez Google fiókhoz van kötve, ha egyszer valamit letöltesz/megveszel, az addig meglesz, amíg a következő telefonodra ugyanazzal a Google fiókkal lépsz be, nem kell ilyen apk lementéses dolgokkal foglalkozni.
2015. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy a mostani androidos telómban nincs gps és nem engedi rátelepíteni, és venni meg nem tudok újat csak pár hónap múlva... és ezt meg csak 10 napig lehet letölteni...
2015. ápr. 20. 14:33
 3/19 anonim ***** válasza:
Milyen androidos telefon az amiben nincs gps?
2015. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Vodafone VF685
2015. ápr. 20. 14:38
 5/19 A kérdező kommentje:
de ha esetleg egy másikra letölteném akkor miután vettem másik telefont utána át lehetne tenni az enyémre?
2015. ápr. 20. 14:57
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha a másik telefonon belépsz a saját google fiókodba és azzal töltöd le, akkor semmi akadálya annak, hogy majd a következő droidos telefonkdba is ugyan azzal a fiókkal bejelentkezve le tudd tölteni ezt az alkalmazást.
2015. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Gépen a google chrome-hoz van apk letöltő kiegészítő. Azzal belépsz a google fiókba és le tudod tölteni a playről az appokat. Így már regisztrálva vagy. Utána bármikor letöltheted a későbbiekben a telefonodra is.
2015. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
# 7 mi annak a kiegészítőnek a neve? csak mert én egyet találtam és ahogy néztem, az is a telefonra akarta tölteni ugyan úgy mint ahogy egy másik kérdésnél amit linkeltek
2015. ápr. 20. 16:44
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem is èrdekel ez mert sajna 7 colos telefon ,tab mèretig lehet letölteni nekem meg 10 colos tabom van ezèrt nem tudtam letölteni.
2015. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Roppant bonyolult neve van. :)

apk downloader

2015. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!