Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó androidos telefonok...

Milyen jó androidos telefonok vannak amik nem sz*rják össze magukat netezés közben?

Figyelt kérdés
Most Xperia SP-m van, ez egy hulladék, teljesen szétfagy ha netezek vagy használom az áruházat. Milyen telefont ajánlotok 100000 Ft-ig?

2015. ápr. 20. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Közönséges ócsó Samsung Galaxy Trend Plus: soha nem tett még ilyet, pedig már másfél éves.
2015. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom mint az első. 3. éves samsung galaxy y om van....nekem ettől jobb nem kell
2015. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es hülyeséget írsz bizonyára nem mindig használod. Trend plus-t és többi két magos társait kerüld ismerősi körömbe sajnos van egy és beleakva érts sok játék, programmal atom lagolos, lassú



Az Árukeresőn 100k-ból Sony xperia Z2-t vagy LG G2, G3 vennék bolti garival.


ezekbe már jóval erősebb processzor van mint az sp-db be,


de azért egy jó tanács nem árt legalább 1gb szabad hely a telefonon a gyorsaságért cserébe, nekem úgyan ilyen kaliberű telóm van és nekem jó minden

2015. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van rajt bőven hely, 2 alkalmazást töltöttem csak rá és ezek sem nagyok. Sonyt nem nagyon akarok már, mindig csak a baj van velük.
2015. ápr. 20. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik Nexus keszulek vagy Motorola es ha ezekkel sem leszel megelegedve akkot szerintem mas rendszer utan kell nezz.
2015. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lenovo márkájú telefonokról mi a véleményetek? A tabletem ilyen márkájú és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2015. ápr. 20. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
A Lenovo az jó,nekem S90-em van,karácsony óta. Nagyon jó,egyszer se fagyott le,és már jön rá az android 5.0
2015. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz a Lenovo, de nem 100k-ért.


Ennyiért Nexus 5 vagy OnePlus One a legjobb, egyik sem fog akadni, Lollipop van már mindkettőre, stb, rosszat nem igazán lehet rá írni.

2015. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!