Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 vs. IPhone 5s?

Nokia Lumia 930 vs. IPhone 5s?

Figyelt kérdés

Nézegettem teszteket, arra a döntésre jutottam, hogy a Lumia -mint telefon- ezerszer jobb, és többet tud, viszont az iOS milliószor jobb, mint a Windows Phone (legalábbis több előnyét látom.)

Az alábbi szempontok szerint melyik lehet a jobb választás?

-sebesség

-multi-tasking

-ne legyen az, hogy 2 év múlva lassúvá és használhatatlanná válik... minimum egy 4 évet bírjon ki úgy, hogy normálisan tudjam használni ez idő alatt



2015. ápr. 20. 18:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
iPhone 5s-e van baratnomnek egy/fel eve, es semmi panasza ra. ;)
2015. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sebességre, multi-tasking? Utóbbi szempontomra annyit találtam, hogy az iPhone elég értékálló és sokáig húzza ilyen szempontból, viszont nem tudom a Lumia 930 hogy áll ezzel a dologgal...
2015. ápr. 20. 19:52
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Időtállósággal 930-nál sincs gond, viszont nincs ártákállóbb márka az Apple-nél (vicc hogy mennyit elkérnek egy új 4S-ért, ami 2011-es modell, és lassan zéró support). Bármelyiket is választod, nem nyúlsz mellé.
2015. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tehát a 930 sem fog 1-2 év múlva akadozni, laggolni, lassulni?
2015. ápr. 20. 21:24
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
én a Lumiát választanám
2015. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

én is csak az értékállóság miatt vennék inkább iPhone-t(iiletve tegnap vettem is 5S-t). előtte egy lumia 1020-am volt...1 hónapig árultam...bementem gsm boltba tájékozódásképp, és azzal elhajtottak, hogy igazság szerint nem vesznek be lumiákat, mert nem keresik az emberek és nyakukon maradna...1 évig használtam a lumiát, 92ért vettem, plusz vettem még hozzá camera grip-et 8ezer környékén...ezt így kompletten sikerült eladnom 66ezerért...ez előtt egy iPhone 4S-em volt, amit szintén 1 évig használtam, 70ezerért vettem, és 65ért tudtam eladni. azért ez is számít szerintem egy átlagembernél.


elgondolkoztam a 930-on én is, mert tényleg egy zseniális és gyors telefon, de ha belegondolok, azt is most megvettem volna használtan egy gsm-es garival 90-100 körül, 1 év múlva lehet azzal is így jártam volna(ez annak a függvénye persze, mit hoz a windows 10, de én elég szkeptikus vagyok afelöl, hogy ez a platform valaha is fel tudna zárkózni népszerűségben az androidos és iOS-es telók közé, így az eladásuk is nehézkes lenne, attól függetlenül, hogy milyen jó és szerethető telefonok).

2015. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk nyomós érv... Ha még sem tetszene az 5s, eladom, az árán még mindig tudnék venni egy új Lumiát... ("kis" szerencsével)
2015. ápr. 21. 16:56
 9/25 anonim ***** válasza:
így van, simán, még az is lehet, hogy marad pénzed :D
2015. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó... az a kérdés, hogy neked melyik platform tetszene jobban? Én az iPhone 5s-t már csak azért sem venném, mert nekem kényelmetlenül kicsi.

Szóval ezek közül a Lumia 930-at venném. Az iPhone 6 nagyon tetszik, de az meg baromi drága.

2015. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!