Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY, VAGY SAMSUNG? :D Szerint...

SONY, VAGY SAMSUNG? :D Szerintetek melyik gyártó telefonjaiba van kevesebb hiba? És úgy összességében melyik gyártót ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsi vagyok rá kinek, mi a véleménye... :D

2015. ápr. 20. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt 12szer vittem a szervizbe, a másodikat csak 4szer.

Azóta nincs és nem is lesz semelyikből sem többet.(hacsak ingyen nem adják)

Véleményem az, hogy elkerülöm mindkettőt.

Azóta kínai márkát használok, hüvelyeset. Azt nem kell szervizelni (legalábbis ezt nem).

2015. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem Samsung Galaxy S3-am van, 2 és fél éves és már kb. egy éve kicsit laggol, családon belül másnak is samsungja van, neki az előző samsung ace telóját nem lehetett egyeseknek felhívni, a mostani pedig laggol.

Egyik haveromnak sony Z2je van, teljesen meg van vele elégedve, úgyhogy szerintem inkább sony :D

2015. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HTC VAGY LG
2015. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem csalódtam bennetek. :DDD
2015. ápr. 20. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Istenem, ki a szart érdekel a márka? Samsungból létezik Galaxy Neo meg Galaxy S6, Sony-ból létezik Z3 meg Xperia Tipo, ne márkát hasonlíts össze, hanem típust.


Samsungot S6-ig kivétel nélkül hulladéknak tartottam, de az S6/S6 Edge már jó. Sony-nak több jó telefonja van, de neki is vannak ugyanúgy szar telefonjai.

2015. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sony Z szériás telefonjai a legjobbak, a Samsungnak talán egy jó telója van a note4 és annyi, úgyhogy inkább Sony.
2015. ápr. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem :3
2015. ápr. 21. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!