Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs meg a blokk mi a teendő?...

Nincs meg a blokk mi a teendő? Kinek irjak?

Figyelt kérdés
Van egy beex S2 táblagépem amit ajándékba kaptam, de sajnos meghibásodott az euronicsba lett vásárolva! A készülék saját magától romlott el, reset gomb nem segít a beex s feliratnál megáll. Voltunk az euronicsba ott azt mondták, hogy le le hetnevásárolni az árát ha lenne blokk de mivel ajándékba kaptam távoli ismerősömtől ezért nincs meg! De megadtak egy telefonszámot, mert lehet blokk hiánypótlást kérni, fölhívtuk ott azt mondták, hogy ezt emailben kell megtenni de mivel nem találom sehol se honlapján sem a jegyzőkönyves papíron ezt az emailt!!! Valaki nem tudja leírni hova is kellene írnom milyen email címre? És mit írjak vele? Esetleg küldjek fenyképes bizonyítékot nekik, hogy az enyém és az én tulajdonomban van?

2015. ápr. 20. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

"De megadtak egy telefonszámot, mert lehet blokk hiánypótlást kérni, fölhívtuk ott azt mondták, hogy ezt emailben kell megtenni..."


na ekkor, tőle kelllett volna megkérdezni, hogy mi ez az emailcím.

Hívd fel újra ezt a számot, és amikor javasolja az emailt, kérdezd meg tőle!

2015. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!