Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg jobban...

Melyik telefon éri meg jobban a Samsung galaxy s5 mini vagy az iphone 5c?

Figyelt kérdés
Úgyértem miben jobbak egymástól és milyen hátrányok vannak.

2015. ápr. 20. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem S5 mini van, nagyon jó kis cucc, tud mindent amit az iPhone és gyorsabb is.
2015. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
s5 nem fogod megbánni, iphone 5c nem éri meg max az 5s
2015. ápr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik iPhone sem éri meg
2015. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

majd 1 év múlva fogja megbánni, amikor a jelenleg használtan 80ezres s5 mini-t el szeretné adni, de 40-ért se szeretné elvinni senki...5C-t meg vígan elviszik 60ért 1 hét alatt...:D


ez az egy előny/hátrányuk van, amúgy meg teljesen mind1, mindkét telefon jó, rövid távon egyikben sem csalódnál...így kéne objektíven kommentet írni, és nem a saját hitvallásunkat ráeröltetni másokra...ugye utolsó? :D

2015. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Samsungról nem tudok nyilatkozni, bár állítólag nem annyira rossz. Iphone gyors, meg minden, viszont az 5C csak 8 GB-os az IOS meg alapból elfoglal 4-et...szóval eztis vedd figyelembe. De állítólag jó telefon, de szerintem 5S jobb :)
2015. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használtan 80 ezres S5 mini? Én 2 hete rendeltem, zsír új, számlával 275eu, azaz 82 ezer.
2015. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! :) Sokat segítettetek
2015. ápr. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!