Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért Lassu az internet a...

Miért Lassu az internet a mobilon?

Figyelt kérdés
Alcatel onetouch pop c3 mobilom van. Az Operában használom a Facebookot de sokáig töltödik be az oldal. Van Google Chrome és böngészö is de ott még lassabb. Van rajta virusirtó is. Más oldalak is lassan töltödnek be. Szoktam Frissiteni mikor kiirja hogy melyik program kéri a frissitést.Mi tévö legyek?
2015. ápr. 21. 10:56
 1/9 A kérdező kommentje:
UI:feltöltös kártyám van nem pedig elöfizetéses
2015. ápr. 21. 10:58
 2/9 Tengor ***** válasza:
A keretedből van még?
2015. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi?
2015. ápr. 21. 11:11
 4/9 Tengor ***** válasza:
Mobilnettel netezel? Ha igen, akkor van egy bizonyos mennyiségű adat, amit leforgalmazhatsz, utána belassítják a sebességet.
2015. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezt hol birom megnézni vagy meggyorsitani?
2015. ápr. 21. 11:19
 6/9 Tengor ***** válasza:

Elvileg kell, hogy kapj SMS-t arról, hogy csökkentették a sebességet. A szolgáltató oldalán tudod megnézni, hogy mennyi van még a keretből.

Gyorsítani további adatmennyiség vásárlásával tudod.

2015. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

opera és króm egy kicsit sok neki...nem szeretik egymást.a vírusírtó meg pláne lassít.


tudom, hogy nem ilyen egyszerű, de amikor az enyén is letérdelt, nullár töröltem mindent. aztán újra felépítettem, de más koncepcióval. azóta hasít, mint a szél.


próbáld meg a gyárira visszaállítani. aztán meglátod. a legfontosabb, hogy egy jó feladatkezelő legyen a kezdőlapon. azon könnyen ellenőrizheted, miért is lassú.

...és hagyd a frissítéseket.



szerintem.

2015. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha visszaálitom gyári állapotba akkor minden törlödik?Pl:a magyar nyelv ugy lett ráinstalálva akkor az is törlödik?És mi az hogy egy jó feladatkezelő legyen a kezdőlapon?
2015. ápr. 21. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:

ajaj...tehát nem hazai gép. a feladatkezelő megmutatja, mi fut a háttérben, és mi mennyivel terheli a memot...

hagyd a fenébe, inkább vidd be egy GSM boltba, ott talán segítenek.

2015. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!