Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az a helyzet hogy itthon...

Az a helyzet hogy itthon egyáltalán nincs wifi. Hogy tudnék "csinálni" rúter nélkül? (telefonra) köszönöm a segítséget előre is.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 17:06
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
82%
Erőss akarattal. Mert csak úgy a semmiből nem lesz Wi-Fi -d.
2015. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erős akarattal???:o
2015. ápr. 20. 17:41
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Pontosan, ha routert nem is akarsz venni, akkor is rendelkezned kell saját internet előfizetéssel, számítógéppel, és egy Wi-Fi adapterrel.

Ezek nélkül nem fog menni.

2015. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Esprimo Mobile ***** válasza:
Ha laptoprol netezel töltsd le az m Hotspot alkalmazàst. A laptop wifijén megosztja a neted ha futatod. Jelszót feltétlen àllíts be hozzà. Asztali gépnél passz. mobil netet osztottam màr adatkàbelen telóról de fordítva sosem próbàltam. Talàn lehet rà alkalmazàs, nemtudom. Ajànlom vegyél egy routert. Nekem tp link tl-wr740N van. 4500-ft volt, könyû a telepítése és beàllítàsa, nàlam megbízhatóan mûködik , fogyasztàs mérô konektor szerint 1,8-watt az àramfogyasztàsa miközben lan kàbelel 1 laptopon és wifin 1 telón ment egyszerre a net (persze többre képes). Bocs a reklàmért de több tipusról nincs tapasztalatom és nekem ez bevàlt.
2015. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tether programmal is lehet netre telefonnal felmenni
2016. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!