Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 535 telefon,...

Nokia lumia 535 telefon, outlook jelszó?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a telefonom outlook jelszavát. Annyit próbálkoztam, hogy le is tiltott, regisztráltam újból, de mindig az első outlookkos jelszó lehetőségét kínálja fel a telefon. Mi a teendő? Az áruházból letölteni nem tudok semmit!

#jelszó #Nokia lumia 535 outlook elfelejtett #visszaszerzése.
2015. ápr. 21. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Formázni kell a telefont, csak előtte ments le mindent, mret elvész minden adat. Telefonszámokat írhatod be újra, mert azok a MS-fiókban vannak tárolva.
2015. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek írd le pontosan mit csináljak, hogyan tudom lementeni az adatokat? Első okos telefonom, nem igazán értem mit csináljak. Ezért kérem kicsit részletesebben! Köszönöm szépen!
2015. ápr. 21. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:

rádugod a számítógépre és lementes minden képet dokumetnumot zenét, majd a beállítások - névjegy menüpont alatt telefont alaphelyzetbe állítod


ezután az új MS-fiókoddal bejelentkezel, aminek tudod a jelszavát

2015. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így könnyűnek tűnik, csak előbb vennem kell USB csatlakozót!
2015. ápr. 21. 14:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogyan kerülnek vissza az adatok, képek, tel.szám az alaphelyzetbe állítás után?
2015. ápr. 21. 15:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, még azt szeretném tudni, hogy újból le kell majd tölteni az alahelyzet állítás után, SKY, Faccebook, stb?
2015. ápr. 21. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:

úgy kerülnek vissza az adatok, hogy visszamásolod a telefonra (mint egy pendrive-ra)


és alaphelyzetbe állítás után olyan lesz a telefon, mintha a dobozából vetted volna ki, tehát minden alkalmazást újra le kell töltened, mindenhova újra be kell jelentkezned, stb.


(ha tudnád a mostani MS-fiókod jelszavát, akkor minderre nem lenne szükség, mert biztonsági mentésben megjegyez minden beállítást, alkalmazáslistát, csmepeszínt, csnegőhangot, mindent... csak ugyebár egy új MS-fiókkal fogsz belépni, így mindent kezdhetsz előről)

2015. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm szépen!
2015. ápr. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!