Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Avast frissítéseket kikapcsolt...

Avast frissítéseket kikapcsoltam a Samsung galaxy készülékemen. Így is védeni fog a vírusoktól?

Figyelt kérdés
Két helyen kapcsoltam ki az avastot androidon, mivel feltöltőkártyás vagyok, és nem mindig van internethozzáférésem, valamint 200 megából gazdálkodom, ami nekem Facebookhoz, meg androidon internet böngészéshez többnyire elég. nem szeretném, ha azt a keveset is leszedné a frissítések alkalmával.

2015. ápr. 21. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


ezt telepítettem, mert előtte egy alkalmazás letöltésekor véletlen kinyitottam a reklámfelületben egy üzenetet (odaért az ujjam), és kiírta, hogy asamsung vírussal trojannal fertőződött meg). Átfuttattam, de nem észlelt semmit.

2015. ápr. 21. 14:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefonra nem kell vírusírtó, töröld. Ezzel meg is oldódik a gondod. Majd a reklám közli velem a rendes vírusírtó helyett, hogy megfertőzödött a telefonom? Mivel ilyen kedves és aranyos, fel is ajánlj nekem egy alkalmazást, amivel le tudom törölni a kártevőt. Csakhogy a letöltött alkalmazás majd szépen küldözgeti a névjegyeket a háttérben, követi a helyzetet, ellopja a jelszavakat, vagy mit szoktak ezek csinálni. Egy ilyen reklámnak nem kell hinni.
2015. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A teefonomon ugrott ki egy ablak, hogy a Samsung megfertőzödött. Nem hiszem, hogy azt a reklám csinálta ovlna, vagy? Amúgy saját magam kerestem ki vírusírtót. Akkor nincs szükségem rá?
2015. ápr. 21. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak reklám volt az a felírat, nem kell vírusírtó, csak jobban merül és lassabb tőle a mobilod, semmi haszna, a lényeg, hogy csak a Playről telepíts megbízható alkalmazásokat.
2015. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!