Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung megéri az árát?

Samsung megéri az árát?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S5 megéri az árát? Van más telefon ebbe az árkategóriába ami jobb nála? Véleményeket írjatok akinek van ilyen telefonja. Hiányosságai vannak? Túl szokott melegedni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 21. 22:15
 1/5 Sexparaszt válasza:
Bár nekem nincs ilyen telefonom,úgy tudom az Iphone 5S valamivel jobb az S5-nél. Barátomnak Iphone-ja van, előtte volt Samsung-ja. Azt mondta,az Iphone mindenben jobb: Szebb a kialakítása, Erősebb telefon,Könnyebb kezelés.
2015. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
A samsung sosem éri meg az árát,de az iphone sem.
2015. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1# ,,Szebb a kialakítása, Erősebb telefon,Könnyebb kezelés.''

Emberek 99,9%-a azért viszi szervízbe az iphonját mert 💩-rá tört a kijelzője..

Egyébként S5 jobb nála. ÉS MEGÉRI AZ ÁRÁT!

2015. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
Az emberek 99,9%-a pedig azért viszi szervizbe a samsungját mert szar.
2015. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a netről rendeltem egy ZTE okostelefont. Mindent tud, gyors, 8 napot kibír, már 1000-szor leejtetem, egy karc nincs rajta, zenél, játszik, netez, dual SIM-es és átszámítva 15.000 Ft volt. Ki az a bolond, aki 300.000-et ad egy telefonért? És ráadásul a fészbukot nyomogatja rajta, ahhoz igazán nem kell sebesség!

Agyhalál...

2015. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!