Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 4-emen (?...

Samsung Galaxy Ace 4-emen (? ) zöld folt található! Erre a garancia érvényes? (Segítsék! Sürgős! )

Figyelt kérdés
A bal alsó sarokból indult egy fekete nagy folt s attól felfelé(már majdnem az egész képernyőn) egy nagy zöld folt van. 3 napja volt leejtve eddig semmi baja nem volt, ma reggel kezdődött egy pici fekete folttal a bal alsó sarokban s ez estére már (a zöld folt) szinte az egészet beteríti. Még csak 5 hónapos, s csak 2* volt leejtve mikor hazahoztam és a 3 nappalezelőti. Holnap viszi anyaa Samsunghoz megmutatni. Telenornál vettük, szerintetek erre érvényes a garncia, vagy elküldenek majd minket melegebb éghajlatra? Ez tényleg nem az én hibám, még fólia is van rajta. És ha nem fogadják el, mennyibe kerül pénzért egy monitorcsere.

2015. ápr. 21. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A telefonok megjelenítőjét kijelzőnek hívjuk. Képzelj el egy monitort a zsebedben. Nincs is akkora zsebed.

Valószínűleg a leejtés miatt keletkezett a kár, erre nem érvényes a garancia. Külsérelmi nyom nélkül és nem hirdetve a hiba okát még javíthajták garanciában. 5-20 ezer között bármennyi lehet, ha mégsem javítják.

2015. ápr. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

"Ez tényleg nem az én hibám, még fólia is van rajta."

Hát, csak akkor ne ma te hibád, ha nem te ejtetted le. De a leejtés ettől még tény. Méghozzá garancia-kizáró tény.

Fóliástul vagy anélkül.

2015. ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A következő telefonodra ne csak fóliát tegyél, hanem tokot is. Valamivel több leejtést fog akkor kibírni.
2015. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elvittük, de azt mondták, hogy ilyet még nem láttak, úgyhogy felküldik Pestre. Azt mondták itt Db-ben, hogy esetleg ha beázott, attól keletkezhet ilyen. De vízközeben sem volt még soha! És mondták, hogy külső sérülés nem látszódik, meg ütéstől nem ilyen lesz a képernyő, úgyhogy ők nem tudják. Ezért küldik föl Pestre.
2015. ápr. 25. 21:35
 5/5 linda8877 válasza:

Szia

Végül mi volt az oka?

Most az én telómon is megjelent egy zöld folt. Eleinte még akkora volt, hogy el tudtam takarni az ujjammal, de mostmár lassan a kezem is kevés lenne 😅

2020. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!