Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 Plus vagy Nexus 6?

IPhone 6 Plus vagy Nexus 6?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen készüléke van kérem írjon, hogy tetszik-e.

2015. ápr. 22. 20:00
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
100%

Itt csak a szoftvert kell eldönteni.Androidból a legjobb a nexus 6.Ios-ból meg a 6 plus.

Nekem nexus 5-m van,de még az is hihetetlen jó telefon mai napig,én a nexus 6-t ajánlom,de ha tetszik az IOS akkor iphone 6 plus.

2015. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van egy alkalmazás, ami csak iOS-ra elérhető, és nem felel meg az alternatívája Androidon, akkor iPhone 6 Plus, vagy fordítva.

Egyébként teljesen mindegy, Nexus 6-ra elsőként jelennek meg az Android frissítések, ahogy iPhone 6 Plusra is az iOS frissítések. :) Mindkét telefon 2-3 évig legalább tökéletesen meg fog felelni az igényeidnek, a minőségükre nem lesz panasz se anyaghasználat, se szoftver szempontjából.

2015. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az iphoneoknál nem nagyon van ilyen hogy a legjobb kapja meg először. ott egységesen lehet letölteni a legújabbat.
2015. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


De iOS max 10 készülékre jön ki (iPhone 4S, 5, 5S, 5C, 6, 6+, meg mondjuk 3 iPad), míg Androidos készülékből évente több száz is megjelenhet, szóval ne vegyük egy kalap alá az egészet, van egy kis különbség.

Pont ezért érdemes megjegyezni, hogy Nexus 6 az az Android csúcsa, és pont ugyanúgy elsőként megjelenik rá a legfrissebb változat, mint iPhone-ra az iOS-ből.


Egyébként én is az előzőeket tudom ismételni, amelyiknél a szoftver jobban tetszik, azt válaszd.

2015. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag egy ios vs android kérdésnek számít, mivel mindkettő csúcskészülék a maga kategóriájában, minden attól függ, hogy a nyitottság vagy a biztonság a fontosabb számodra. Ha az árat nézzük, a N6 egyértelműen jobban megéri, de ha az iost szereted, akkor azt vedd (mondjuk akkor megvárnám a 6s-t a helyedben)
2015. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kérdező.. ***** válasza:
Ha 6s-t megvárod akkor a következő nexust is érdemes.Szóval ugyanott vagy.
2015. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Android vs Ios csak ennyi...


Szerintem az új lollipop ocsmány, csak azért nem ajánlom amúgy tök m1 mit veszel egyikkel sem jársz rosszul

2015. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!