Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meglévő simkártyámat tudom...

Meglévő simkártyámat tudom tovább használni?

Figyelt kérdés
Szóval régi buta telefonomat szeretném lecserélni okosra, viszont a telefonszámom nagyon fontos lenne, mert sok hivatalos helyen, ahonnan mostanában kereshetnek, ez van meg. De hogy mobil netezni tudjak, ahhoz egy olyan csomagra lenne szűkségem amibe van net. Gondolkoztam dual simes telefonon, de azt meg ugye ha azt a simet amire nem töltök fel egyenlehet egy idő után letiltják. Mit lehet csinálni?
2015. ápr. 23. 13:44
 1/2 Tengor ***** válasza:

Bizonyára a mostani SIM-re is lehet internet előfizetést kötni. Ha szolgáltatón belül maradsz, akkor ez kb semeddig nem tart nekik.

Ha szolgáltatót is váltasz, akkor számhordozással át tudod vinni a számodat.

2015. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tibusz0211 ***** válasza:

Egyszerűen kicserélik a SIM kártyádat olyanra, ami belemegy a választott telefonba. Megmarad a telefonszámod is, és olyan csomagra kötsz szerződést amilyenre csak szeretnél.


Ha más szolgáltatóhoz mennél, akkor számhordozással megtarthatod a telefonszámod, és ugyanúgy kapsz olyan SIM-et ami jó lesz.

2015. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!