Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebayről szeretnék telefont...

Ebayről szeretnék telefont rendelni aminek nincsen márkája. Tipp?

Figyelt kérdés
Kissé félek de szerelmes vagyok belé!Kérlek ha van tapasztalotok akkor ìrjatok..előre is köszönöm..szerintem ezeke a telefonokat az ebay gyártja. :/:/..Tipp?

2015. ápr. 24. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

"szerintem ezeke a telefonokat az ebay gyártja."


Hülye.

2015. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kérdező.. ***** válasza:

Ezt most olyan volt mintha azt mondanád,hogy azokat a telefonokat az olx vagy jófogás gyártja...Szerintem most már te is látod a rossz összefüggést.

Félhetsz is,mivel nem elég hogy névtelen,de még ebay-ről is van ami tudjuk hogy nem mindig megbízható,főleg telefonoknál.Ha egy tokot vagy egyéb kiegészítőt szeretnél akkor még ok,de telefon nem.Azok valami kínai gyártmányú noname telefonok amihez se garancia se semmi sincs.

2015. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
kamu kérdés
2015. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a telefonokat kínaiak gyártják, ha mázlid van ugyanabban a gyárban ahol mondjuk a Samsungokat, ha nincs mázlid sufnigyárban és alig-alig fog működni, ha nagyon peches vagy akkor pedig kapsz egy szép kínai követ becsomagolva.
2015. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Linket kérünk
2015. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pandawill, banggood, tinydeal, 1949deal, geekbuying, telefonvásárlásra mindegyik jobb, mint az ebay.
2015. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Ebay hemzseg a kínai kamu bóvli cuccokban, onnan semmit se érdemes venni még amire azt írják eredeti az is valami ócska koppintás legyen az telefon vagy bármi más. A Vatera megbízhatóbb
2015. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most szerintem aki nem a kérdésemre válaszol annak nem kell írnia!Akinek nem inge ne vegye magára!Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. ápr. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!