Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat nem lehet...

Petra0428 kérdése:

A telefonomat nem lehet felhívni és én is csak nagy nehezen tudok mást felhívni vele. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Decemberben vettem Samsung galaxy s5 mini telefonomat.Nem rég olyan baja lett, hogy nem bírnak engem felhívni, ha lehet is akkor csak a 10. próbálkozásra.Én ugyan így vagyok amikor hívni akarok valakit legalább 2 percig tárcsáz és csak utána hívja. Ha bárki tudna segíteni azt meg köszönném.

2015. ápr. 25. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld megtisztítani alkoholos fülpucoló pálcikával a SIM kártya és a telefon közti érintkezőket a kártya és a telefon oldalán is. Teszteld így egy darabig.

Ellenőrizd a telefon beállításait is: Settings --> More networks --> Mobile networks --> Network mode --> LTE/WCDMA/GSM auto connect - azaz ahol a legtöbb lehetőség van, és ezek közül automatikusan választ. (A menüpont helye lehet hogy a te készülékeken máshol van, a fenti út S4 Lollipop alól van.)


Ha nem javult meg, akkor második körben tedd át a SIM kártyádat egy másik telefonba, és úgy próbáld ki, hogy attól jobb-e. Ha nem, akkor a kártyával van a hiba. Ha igen, akkor antelefonnal van a hiba.

Ha a kártyával van a hiba, akkor beviszed a szolgáltatóhoz és ingyen kicserélik.

Ha a telefonnal van a hiba, akkor beviszed a szervizbe, ahol attól függően, hogy garanciális-e még, ingyen vagy pénzért bevizsgálják.

2015. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon széppen köszönöm!!
2015. ápr. 26. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!