Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet felhívni a...

Miért nem lehet felhívni a telefonomat, miért nincs rajta net?

Figyelt kérdés

Kezd krvára elegem lenni abból, hogy a 3. samsungom, ami egy nagy kalap szar. Hiába van térerő, mások nem tudnak engem felhívni, hiába van bekapcsolva a mobilnet, semmit se tölt be!! Wifi se megy ilyenkor.


Mindnek ez volt a hibája, és senki sem tudott vele mit kezdeni!! MIÉÉÉÉÉÉRT????


2014. aug. 1. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szolgáltató mit mond?
2014. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sim kártya csere, sd kártya csere, NEM TUDJUUUK.


2 telefonnal már végigjátszottam ezt és semmit sem tudtak csinálni vele

2014. aug. 1. 18:20
 3/7 A kérdező kommentje:
De még ha kijelezné, hogy nincs térerő, de nem!! Csak azt veszem észre, hogy nem megy el az sms, újraindítom, és jön 10 sms, hogy nem fogadott hívásaim voltak.. Hát kössz, 80 ezer!!!...
2014. aug. 1. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikori készülék? Lehet, megérett a cserére, bár az elég érdekes, hogy maga a szolgáltató nem tud mondani egy normális okot, hogy mi a baja ..
2014. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Februárban vettem samsung boltban...
2014. aug. 1. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vidd vissza, szépen visszaküldöd még 5x, ha kell. Ne hagyd rá, túl drága készülék.
2014. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harmadszorra vehettél volna másfélét...a samsung jó. Neked peched van vele...
2014. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!