Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri olyan telefon venni,...

Megéri olyan telefon venni, amelyiknek "nem lehet" levenni a hátlapját?

Figyelt kérdés

Szóval lehetséges a levétel, de nem úgy, mint az átlagos telefonokét, pattintva. Abból kiindulva, hogy nekem számtalanszor volt olyan eddig 4 év alatt a Galaxy ACE-emmel, hogy lefagyott, és csak úgy tudtam akármit is kezdeni vele, ha levettem a hátulját és kivettem az akksit, majd visszaraktam.


Vagy a mai telefonoknál már nincs szükség erre?


2015. ápr. 25. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

" lefagyott, és csak úgy tudtam akármit is kezdeni vele, ha levettem a hátulját és kivettem az akksit, majd visszaraktam.


Vagy a mai telefonoknál már nincs szükség erre?"


Hogy a fenében ne lenne szükség erre. Bármelyik operációs rendszer bedögölhet úgy, hogy csak áramtalanítással (akkumulátor kivétele) lehet kikapcsolni, hogy aztán újra elindíthasd. Mostanában divat a gyártók körében a bővíthető memória hiánya, és a levehetetlen hátlap, legalább van miért anyázni. És a GSM szervizek jól járnak, mert ha már nem garanciás a telefonod, és nem vagy műszaki beállítottságú, hogy magadnak leszereld a hátlapot a szükséges célszerszámmal, az akkumulátor cseréből lesz bevételük. Gondolj bele, milyen jó üzlet ez...

2015. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"lefagyott, és csak úgy tudtam akármit is kezdeni vele, ha levettem a hátulját és kivettem az akksit, majd visszaraktam."

Elég lett volna hosszan nyomni a bekapcsoló gombot, a legtöbb esetbenn segít.

2015. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. Lumia 930-am van,de lehet hozzá kapni,valami olcsó kis bizgentyűt amivel le lehet venni a hátlapot.Amúgy meg szerintem ki lehet kapcsolni a telefonokat a bekapcsoló gomb hosszas nyomásával,bár szerencsére eddig nekem nem volt rá szükségem.
2015. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló megragadt a 90es években :D
2015. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még most is árulnak telót aminek leszedheted a hátlapját garanciavesztés nélkül kisokos. :D Semmi köze ennek a 90es évekhez.
2015. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Ha nem mondod hülyén halok meg

Nem is erre céloztam de mind1 xd

2015. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!