Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még olyan telefont...

Érdemes még olyan telefont venni ami android 4.2-t futtat? Elavultnak számít vagy még most is tudna jól teljesíteni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 19:21
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
100%
Attól függ milyen telefon.
2015. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Prestigio. Nem valami nagy márka de nekem a tabletem még mindig tökéletesen működik és egyszer sem kellett formázni sem, perstigio az is. Sok újabb dologról lemaradnék ha ilyen telefont vennék? (okosóráknak már lollipop kell úgy tudom)
2015. ápr. 25. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne. Ne azt nézd, hogy elavult-e, vagy sem, hanem hogy jó-e arra, amire használni akarod.

1-2 év múlva a ma legfrissebb is elavult lesz, ennyi erővel folyamatosan lehetne cserélgetni minden tartós fogyasztási cikket

, ha mindenáron a trendi a lényeg valakinek, nem a saját igényei.

2015. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
Vagy vegyél olyan telefont ami sokáig van támogatva és az nem fog elavulni 5 évig.
2015. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tényleg nem annyira elavult telefon, igyényeknek megfelel, ha meg elavul akkor lecserélem és mivel nem lesz annyira drága telefon nem is bukok rajta sokat. Köszönöm a válaszokat :)
2015. ápr. 26. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!