Ferfiak velemeny?

Figyelt kérdés

Egyre inkabb az az érzésem, hogy párom szabotalja a telefonjaim feltekenysegbol.

van nekem 2 barabaratnom.az egyik eleve fekete listan van mivel exem novere.a masik gyerekkori baratnom vele minden gondom bajom megmegosztom.az utobbi idokben nagyon melyponton vagyunk parommal.nemreg az lg g2 es telom ketszer is beazott.nem tudom hogy de a masodik alkalommal a szervizes csavo megkerdezte nem e szorakozik velem valaki.most a regi s3 om hasznalom ezen egyik naprol a masikra tonkre ment az usb csatlakozo...magatol.nem ejtettem le, nem raktam rosszul toltore.paromat mindig zavarta, hogy en sokat beszelgetek baratnoimmel viberen.mindannyian gyerekesek vagyunk, dolgozunk.szemelyesen rittkan talalkozunk.es nemreg elkezdtem egy farmos jatekkal jatszani ami megjobban szurta a szemet.holott nem vagyok fuggo, messze nem.egyszeruen csak naponta parszor belepek es megegetetem a tikokat..

eloszor azert nem gondoltam arra, hogy o tehet a beazasrol mert tole kaptam a telefont.gondoltam ennyire hulye nem lehlehet.de most, hogy a 2,5 eves samsungom is beadta az unalmast elgondolkodtam rajt...

csinal ilyet egy ferfi feltekenysegbol?? Elmehetnek ennyire hazulrol nala??


2015. ápr. 26. 09:17
 1/2 kérdező.. ***** válasza:
Szerintem nem.Semmi értelme nincs,ezzel csak anyagi kárt csinál magának vagy neked.Veszel egy újat és ugyanott vagy.Egyébként a 2 és fél éves samsungod szerintem magától ment tönkre mert már azért nen egy új darab.
2015. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:

Az emberek sokfélék és sokmindenre képesek. Nemtől teljesen függetlenül.


Ahogy látom a leírtakból a kölcsönös bizalom megingott.

Ha netán Ő szabotál az már csak tüneti kezelés, ezzel nem fogja rendbe tenni a dolgokat.

2015. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!