Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak és a kutyák, meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak és a kutyák, meg a nők és a cicák között sok a hasonlóság. Vélemény?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el attól, hogy nyilván minden ember más, és nem minden nő cicás, meg nem minden pasi kutyás. Az átlag férf és az átlag nő valamint a kutyák-macskák közti jellembeli hasonlóságokról kérdeznék. Ti is így látjátok?


Férfi/kutya: sok kicsi dolog is boldoggá teszi (sör, kaja, szex, stb), ha szeret, akkor aztán nagyon, látványosan és hűségesen, direkt, egyszerű mondatokból, szavakból érti meg legjobban, hogy mégis, mit akarsz, egyszerre leginkább csak egy dologgal szeret/tud foglalkozni, stb.


Nő/cica: öntörvényű, szeszélyes, amíg azt csinálod, amit szeretne, addig dorombol és kedves, de néha még akkor is váratlanul neked támad, ha meg nem olyankor szeretnéd szeretgetni, amikor kedve van hozzá, hát akkor aztán kitör a világháború, ugyan kimondott igénye nincs sok, de azért azokon kívül még sok minden egyébben is legyél a szolgálatára, de ezek természetes, magától értetődő dolgok.


Nőként írom mindezt, a férfiak/kutyák részt az eddigi pasijaim alapján, a nők/cicák részt meg a (amúgy kifejezetten szeretett) cicáim (meg kemény önvizsgálat) alapján mondom. Továbbra is hangsúlyoznám, hogy egyénbeli különbségek akadnak, sőőőőt, de hogy általánosságban ilyennek írják le a pasikat és a nőket, nem? Főleg a viccekben meg ilyen helyeken.


Ez lehet a magyarázata, hogy többségében az adott nem az adott állathoz vonzódik inkább? Én aláírom, maximálisan cicás vagyok, ugyan a bántalmazást a kutyáknál sem támogatom, de ezt leszámítva nem igazán kedvelem őket.


Kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok?


Előre is köszönöm a véleményeket! :)


2015. febr. 13. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Utálom a macskákat:/
2015. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Nekem mindegy, h a lány a pórázomon cica vagy kutya. Úgyis engedelmes lesz.
2015. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A kérdés pont nem erre vonatkozott, kedves első válaszoló, de köszönöm a hozzászólást :)
2015. febr. 13. 22:50
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
A macska egy kegyetlen gyilkos, aki kedvtelésből öl és játszadozik az áldozatával.
2015. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hat ekkora hulyeseget meg eletemben nem olvastam.
2015. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 viktorvarga ***** válasza:
10%
a macsak csak érdekből szeret,a kutya meg idióta:)
2015. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Oké, lehet, hogy nem voltam világos: az alapvető személyiségjegyek összehasonlításával kapcsolatos véleményekre voltam kíváncsi, nem az állatok jellemzésére.


Amúgy a macska sem kedvtelésből öl, azért teszi, mert éhes és enne, az oroszlán mellett is vidáman ellegelésznek a gazellák, ha éppen déli sziesztáján van, ez minden macskafajtára igaz. A játék meg nem viccből van, a kergetőzés közben az adrenalin megédesíti a vérét, és kicsit puhább lessz a húsa a zsákmánynak. Okkal csinálnak mindent, az ember az egyedüli "állatfaj" aki szórakozásból öl.

2015. febr. 13. 22:55
 8/18 anonim ***** válasza:

A macska ragadozó, magányos állat, 2-3 ezer éve lett háziasítva.

A kutya már több mint 10ezer éve az emberhez csapódott, a túlélés érdekében.


Ne hasonlítsuk össze az almát a körtével.

2015. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én a medvével, a disznóval, a hollóval és az elefánttal mutatok hasonlóságot.
2015. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

# 7


Házi macskáról van szó gondolom.Akkor is vadászik. ha előtte kapott enni.Már nem éhes.A tetemet meg csak szétcincálja ,dobálja.Majd mikor ráunt otthagyja.

2015. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!