Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi, de érdekel a véleményete...

Régi, de érdekel a véleményetek: Szerintetek igaz az, hogy a My talking Angela nevű alkalmazást feltörték és rossz dolgokra használták? Többet lent olvashattok.

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 26. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamu
2015. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mások véleményét is szívesen várom:)
2015. ápr. 26. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az urbanlegends blogon olvasod, ez nem mond semmit neked , cicamica?
2015. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

kedves kérdező!

lehet félre mondták neked.én ennek utána jártam mert engem is érdekelt a dolog. Nos amire én jutottam: 2 alkalmzás van ! a MY talking angela és a sima Talking angela! amelyiket feltörték az a Talking angela! nos következő hogy te is tudd a my talking a.-ba fel kell nevelni a macskát de a sima talking angelaban ott csak beszélgethetsz vele.. szerintem igaz a sztori! én is letöltöttem és tőlem is kezdte kérdezni hogy hogy hívnak stb. elvégre ha a katona bázisokat s feltudják törni egy játék nem lehet nagy dolog.... remélem tudtam segiteni

2015. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

De a katonai bázisokat nem 50 éves pedofilok törik fel ;)

Emberek, ez csak egy HOAX, ne legyünk már hülyék, könyörgöm!

2015. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Harmadik! Igen, félreértettem, nem tudtam, hogy a My talking Angela és a Talking Angela nem ugyanaz. :)
2015. ápr. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!