LG G2 vélemények?

Figyelt kérdés

Kameráját, akksiját, kijelzőjét ismerem. A gyorsasága érdekelne. 16 gigásat vennék, amin a "legdurvább" játék a FIFA lenne. Néztem youtube-on G2-n FIFA gameplay-t, ott nagyon szépen fut a játék. Csak ki tudja, hogy van-e más program is azon a telefonon...

Nagyon tetszik a procija, meg az a 2 GB RAM is jól hangzik, de elég vegyes véleményeket olvastam. Akinek G2-je van: Nektek akadozik néha a telefon? Mennyire?


Ui.: Ne ajánljatok Nexust, vagy Iphone-t, mert nincs rá pénzem.



2015. ápr. 27. 20:39
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
Pedig ha G2-re van pénzed akkor nexus 5-re is mivel egy árban vannak,de sokkal jobban megéri a nexus.
2015. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igaz, egy húszassal drágább. És lehet, hogy ez neked nem számít, de nekem, keresettel nem rendelkező 17 éves lánynak eléggé. Egyébként elsőre én is a Nexusba szerettem bele, de aztán le kellett mondanom róla. Anyum mondta, hogy nem fog 90-ért telefont venni. De nem is várhatom el tőle.
2015. ápr. 27. 20:49
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Én is 17 vagyok csak fiú és inkább gyűjts még egy kicsit hidd el megéri a nexus,én is így tettem:)
2015. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
Ja és saját pénzből vettem.
2015. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az úgy teljesen más.
2015. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátom karácsonyra kapott egy G2-t azóta már 2x járta meg a szervizt, szoftver hiba miatt.... ha már mindenképp LG, akkor én inkább a G3-at javaslom.
2015. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is LG G2 van, lassan egy éve, és fantasztikus telefon, semmi baj vele, nagyon jól bírja a játékokat, egyáltalán nem fagy le, a kamera meg valami csoda... :) Az egyetlen bajom, hogy kb háromnegyed óra folyamatos használás után felmelegszik, de amúgy semmi más.
2015. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!