Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma Sony...

Mi lehet a probléma Sony Xperia Z1 telefonommal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik nap kikapcsolt a telefonom a zsebemben és azóta nem kapcsol be! Már fel raktam töltőre is , ki is világít a piros led de csak 1-2 percig. Amikor a töltőn van a telefon még akkor sem válaszol!


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 27. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy a kábel a rossz, vagy az aksi nyuvadt ki. Próbáld meg cserélni ezeket (nem tudom az akkut lehet e).

Ha nem jó úgy sem, akkor szerviz.

Esetleg recovery-t megpróbálhatod elérni, és egy factory resetet csinálj.

2015. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hard esetet próbáltam de nem reagált rá a gyári beállítást pedig nem bírtam meg csinálni hiszen nem is kapcsol be a telefon . Az akit nem birom cserélni hiszen nem lehet leszedni a hátulját. Ma elviszem szervízbe és majd lesz ami lesz! Azért köszi a válaszodat :-)


Továbbra is várom a kommenteket és a tanácsokat! ;-)

2015. ápr. 28. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy mi lett azóta? Sajnos az enyémmel is ez a gond.
2015. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!