Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 klónt 4.4.2...

Samsung Galaxy S5 klónt 4.4.2 androidra vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy S5 Chlonet, ami hibátlanul működött addig, míg be nem frissült az android. Most 4.4.4 android van rajta, és azóta ha bekapcsolom nem írja ki, hogy Samsung galaxy S5 és egy csomószor a Factory mode-ba dob át. A kérdésem az lenne, hogy vissza tudom e valahogy állítani, vagy van hozzá esetleg olyan ROM amitől a bekapcsolásnál ismét látható lesz a Samsung galaxy s5 felirat.


( nem kell fikázni, tudom, hogy csak klón, és hogy ezerszer rosszabb mint az eredeti, stb. Tisztába vagyok vele, nem érdekelnek az olyan megjegyzések amik azt mondják mekkora h*lye voltam, hogy ilyet vettem. Megértésed köszönöm)



2015. ápr. 28. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fikázásból,illyen telefonra szinte semmi nincs... se infó, se rom se semmi :-\
2015. ápr. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ilyen
2015. ápr. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segteni, mivel ahhoz kellene tudjuk a mobilod pontos típusát, azt meg nem írtad le.
2015. ápr. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A típusát hol tudom megnézni? Mert nekem csak annyi van, hogy P5. De ugy meg telefont sem találtam. :s
2015. ápr. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!