Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compactom van...

Sony Xperia Z1 Compactom van egy hajszálkarc a képernyő közepén. Kézzel nem érzékelhető, de "belerondít" a képbe. Kb 1 centi. Ezt garanciára kicserélhetik?

Figyelt kérdés
Nagyon vigyázok a telefonra fogalmam sincs, hogy történt ez. Mit mondtam tapintásra nem érzékelhető, de egy fehér háttérnél bizony észrevehető. Olvasgattam kicsit a neten és többen írták az ilyen 1 karcos dolgokat megcsinálhatják garancián belül. Szerintetek mit csináljak? Köszi a válaszokat :Ö

2015. ápr. 28. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyárilag volt karcos? Nem? Akkor felejtsd el a garanciális javítást.
2015. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:

Gyári hibából adódóan nem karcolódik meg a kijelző, innentől kezdve garanciálisan sem cserélik / javítják.

Ha van rá biztosításod, akkor meg meg kell nézni, hogy amire kötötted, az mire vonatkozik. Ha vonatkozik a karcra is, akkor be kell váltani és ki kell cseréltetni.

2015. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, sajna nincs rá biztosítás :/

Esetleg 1 fólia eltudná még tűntetni?

2015. ápr. 28. 15:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt néztem, hogy elvileg van rajta egy gyári fólia, amin a Sony logó is található. Nem lehet, hogy akkor mégse sérült a képernyő?
2015. ápr. 28. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
vedd le róla a fóliát és rendelj hozzá egy újat, vagy még jobb ha egy edzett üveget teszel rá, az tuti meg fogja védeni, innen érdemes rendelni [link]
2015. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen. Ez az edzett üveg tényleg nagyon jónak tűnik. (egyébként akik Sony Z széria tulajdonosok ajánlom a kijelző cserélése előtt, hogy nézzen egy videót az Anti Shatter eltávolításáról. Lehet, hogy csak a Sony logós "végső" fólia karcolódott)
2015. ápr. 28. 19:06
 7/8 Szabolcs111999 válasza:
Egy Matt fóliával(1000Ft)megoldható a probléma!
2015. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
matt fólia elcseszi a színeket
2015. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!