Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő, ha betört sony...

Mi a teendő, ha betört sony xperia z1 compact telefofom? (a magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Még karácsonyra kaptam egy sony xperia z1 compactot. Nem olyan rég véletlenül leejtettem.Mikor felvettem semmi baja nem volt,működött rendesen és a képernyője is hibátlan állapotban volt. Majd mikor 5 percre rá megnéztem be volt a telefon felsőrésze törve (pókhálósan) és nem működött az érintő panelja sem rendesen. (A telefonon védőfólia ás tok is volt.) A telefonon nincs biztosítás, a garanciás papírt nem találtam a dobozba se a papírok között. Lehetséges , hogy a telefon felmelegedett és azért tört be??? A t-mobilba is csak annyit mondtak ,hogy feltudják küldeni Pestre a szervizbe...még ár ajánlatot sem tudtak tenni...Köszönöm előre is a segítségeket. :)

2015. ápr. 4. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

"Lehetséges , hogy a telefon felmelegedett és azért tört be???"


Nem. Azért tört össze, mert elejtetted. A garanciapapírt előkeresheted, de csak azután lesz érvényes újra, ha kifizetted a javítást.

2015. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor leejtetted valószínüleg lettek rajta hajszálrepedések, amik a telefon melegedésével/lehülésével meghosszabbodtak, és elrepedt a panel. Mivel ütés érte előtte a gari nem érvényes. Ha nem is tudnak árajánlatot adni azzal azért számolj, hogy 40-nél nem nagyon úszod meg olcsóbban (valószínüleg).
2015. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 4. 23:14
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez történt. Vigyázz vele mert én kicseréltettem jó drágán és SZAR! Most már gondolom megvan. Random nem érzékel normálisan és rohadt idegesítő. És egyszer csak abbahagyja. Ha neked is van ilyen kérlek jelezz vissza!
2015. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!