Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meglévő tartozással lehet...

Meglévő tartozással lehet ugyanarra a névre SIM kártyát aktiválni?

Figyelt kérdés
Van egy számlás meglévő tartozásom a Telekomnál, amit sajnos nem tudtam hosszú távon kifizetni (ok lényegtelen). Kikapcsolták a kártyámat. Szükségem lenne a telefonra... van egy aktiválatlan Dominós SIM kártyám, amit aktiválni szeretnék. A kérdésem tehát az, hogy aktiválhatom a saját nevemmel, lehetséges ez a meglévő tartozással, vagy aktiváljam anyum nevével (megj.: ő megengedte, ha ez lehetséges)? Köszi a válaszokat. Köpködést nem kérek, köszi. 22/L

2015. ápr. 29. 08:12
 1/5 tibusz0211 ***** válasza:

Dominós kártyát lehet aktiválni akkor ha már megvan.

Ha most akarnál venni, úgy már neccesebb.


Ha jól tudom nem is kell az üzletbe menni hozzá, be lehet aktiválni otthonról is. (a módját nem tudom sajnos)


A tartozást a kikapcsolástól függetlenül nem felejtették el, behajtó cégnél fog kikötni és a duplájáról indítanak.

Aztán végrehajtás...

2015. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Egyébként nem tudod, hogy mennyi idő alatt jut el a behajtóhoz és hogy értesítenek vagy hogyan megy ez? Tudom, hogy offtopic...
2015. ápr. 29. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább anyádén,az a biztos.
2015. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tibusz0211 ***** válasza:

Hogy mennyi idő alatt jut el, az változó van hogy 1-2 hónap, van hogy több.

Sajnos a kamat közben is pörög, akkor is ha nem kapsz értesítést. Volt olyan cég (biztosító) akinek majdnem 2 évvel később jutott eszébe a dolog, szép összeg jött volna ki ha nem tudjuk bemutatni a csekket.

2015. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kifejtett válaszod és a másik kommentet is köszönöm!
2015. ápr. 29. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!