Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kik biztosítják a telefon...

Kik biztosítják a telefon frissítését?

Figyelt kérdés

Van egy független telefonom (LG L Fino Dual), amit a magyarországi LG nem forgalmaz (vagyis csak importőr, de ebbe már belekuszálódtam), de a UPC-nél lehet kapni (nekem is onnan van). A frissítés Amerikában állítólag már megjelent és a szolgáltatónál ha regisztrálom az IMEI-t, megkapom (ezt egy amerikai support mondta nekem). A UPC-nél nem lehet ilyet csinálni.

Van bármilyen root nélküli módszer, amivel a külföldi frissítést megkereshetem illetve feltelepíthetem?


2015. ápr. 29. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs... Így a szoftver nem fogja felajánlani. Csakis némi buherálással, de sokmindent nem nyernél, főleg ha nem is értesz hozzá.
2015. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érteni értek hozzá (pár telefont már rootoltam, s még egyiket sem téglásítottam), de reménykedtem hogy van valami amiről nem tudok.
2015. máj. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!