Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet venni olcsó kínai...

Hol lehet venni olcsó kínai okostelefonokat?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok amik erős hardverrel is rendelkeznek. Osztálytársamnak is ilyen van és nagyon olcsón jutott hozzá.
2015. ápr. 29. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Aliexpress, pandawil, etotalk, to2c, ebay, stb. Ha nem akarsz bajlódni a külföldi rendeléssel akkor nézz szét a hardveraprón, ott szoktak összejönni csoportos rendelésekre, vagy vannak akik a népszerűbb, jobb típusokból rendelnek egy pár darabot, aztán készletről árulják őket.
2015. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen márkára keressek? Mik vannak?
2015. ápr. 29. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

necces, valakinek nagyon jó telefon jön, valakinek bajos (én a bajosat fogtam ki). Ha rendelsz akkor keress rá, hogy itthon miket írnak róla, ha 10 ember panaszkodik akkor keress mást.

Márkák (amik kelendőek)

Elephone (májusba jönnek Magyarországra és az egyik telójukkal fürödtem be)

Xiaomi (a kínaiak iphonja és samsungja egyben)

doogee


én ezeket ismerem.

2015. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jiayu, thl is jó. Nekem egy Jiayu g2f-em van, van 1-2 hazai webshop is ahol meg lehet venni csak olyan áron, hogy annyit meg nem ér.
2015. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!