Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Red Bull RBM2 telefonho...

Huawei Red Bull RBM2 telefonhoz keresnék panelt. és honnan tudnék esetleg rendelni? Ami megbízható hely és viszonylag olcsó? Tudom régi telefon

Figyelt kérdés
ugyanis leejtettem és elszakadt benne az a kis szallag v mi szval csak panel kellen meg is tudnám javíttatni szval szervízbe nem kellene vinnem...és sehol se tealálok 1 van Teszveszen meg Vaterán ugyan az előreutalással van jó 4000ft de akkor is egyik ismerősömet szépen átkúrták ilyennel...és nem házilag készített kép hanem nem tudom honnan szedte szval...

2015. ápr. 29. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez egy 2-3ezer forintos telefon már. Valószínű az alkatrész többe kerülne hozzá. Olcsóbb ha veszel még egy ilyen telefont és azt használod tovább.
2015. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!