Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A5 miért...

Eszter_nemeth kérdése:

Samsung galaxy A5 miért szürkíti el a képeket?

Figyelt kérdés

Szerintem nem a kamerával van gond, mert amikor elkészül a kép, gyönyörű. Aztán eltellik egy kis idő, mondjuk 1-2 hét és akkor látom, hogy az eddig normális kép fele, negyede, háromnegyede teljesen szürke.

A képeket memória kártyán tárolja a telefon, ha ez számít, valamint szoftver is frissítettem már, de semmi változás.

[link]



2015. ápr. 29. 19:03
 1/3 Norbi658441 ***** válasza:
Nehéz megmondani,mert tényleg több oka lehet,de szerintem én megcsinálnám azt,hogy a kamerába belemegyek,és ott átálítanám,hogy telefonra mentse a képeket,ne memóriakártsára.És ha a kép nem szürkül el,akkor valószínű,hogy a kártsádnak van baja(Ezekre a kis kártyákra nem bíznám az életem,mert nekem is el szoktak simán romlani,a sok képem meg odaveszik :S).Ha ez nem hasnál,akkor viszont szerintem csak egy szerelő tud segíteni némi forintért :D
2015. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jófej:D ***** válasza:
Szerintem a memória kártyával van a gond... Vagy a moly rágta meg :D
2015. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,viszont ha az sd kártya a hibás, akkor az alkalmazások is hibásan futnának,nem? Azért átállítom belső memóriára a képek tárolását, egy próbát megér.
2015. ápr. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!