Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normál sim nano sim vodafone...

Normál sim nano sim vodafone hogy csináljam?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy elő fizus vagyok a vodafonnál ugy hogy kaptam egy 1 ft os készüléket tavaly tehát 2 év hűséges.

hétvégén vásárolni fogok egy uj telefont iphone 5 öt használtan és meg kéne néznem hogy jó e bele a kártyám viszont most normális simkártyám van és abba ugye nano kell.

Ha be megyek a vodafonhoz holnap hogy kérek egy nano simet akkor adnak és a másikat letiltják ?! viszont akkor nem tudom használni a telefonom a mostanit ameddig nmeg nem veszem az újat viszont ha nem jó bele akkor csinálhatom vissza az egészet ?

Vagy használt telós is meg tudja csinálni hogy nano legyen ? és bele rakni az iphoneba ?


2015. ápr. 29. 19:49
 1/4 Norbi658441 ***** válasza:

Igazából erre van egy egyszerű mód,vagyis én 2módszerrel találkoztam,és ezközül vagy a szolgáltatód vagy te döntesz.Van egy normál SIM-ed

1.Ezt a SIM-et 2felé elvágják,úgy,hogy kivágják a mikro SIM formáját,és amiből kivágták,abba visszatudod passzintani,olyan mint a kép+képkeret,ha visszapasszintottad megint sima SIM-ed van,és ha kiveszed,akkor meg mikro SIM-ed van

2.Kivágják a SIMedből a mikro SIM-et és veszel külön keretet hozzá,vagy adnak/veszel egy új mikro SIM-et,amihez még kel venned szintén egy keretet

Hogy értsd,hogy mit szerettem volna mondani: [link]

2015. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem! viszont nekem nano sim kell nem micro ugyan ilyen a megoldás ahhoz is ?
2015. ápr. 29. 20:10
 3/4 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 29. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

a nano simet ugyan úgy ki lehet vágni, viszont régi típusú sim kártyák esetén a vágás nem megoldható


használt telós is megcsinálja, a legtöbb 500 forintot kér érte, szolgáltatóknál díjmentes


a kártyádat 1 forintért kicserélek, csak vidd a régit


amint kiadják neked az újat, az új aktív lesz, a régi automatikusan leesik a hálózatról


személyi legyen nálad, ha nem te vagy az előfizető, akkor meghatalmazás

2015. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!