Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG-D280n-t vettük pár hónapja,...

LG-D280n-t vettük pár hónapja, neten azt írják hogy belső / külső memóriája 4 GB de nekem csak 1,50 van?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon raktam rá semmit és nem is tűnt fel, de most hogy rá akartam rakni egy 1GB-os játokot azt írja nincs hely elég rajta. Ezt írja:

[link]

Ezt viszont nem nagyon értem, mert [link]

itt azt írják hogy a belső/külső memóriája 4GB.

Mit tehetnék?


2015. ápr. 29. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A 4 gigából a hiányzó részt a telefon használja.

Sajnálom, ez van.

2015. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem... [link] (A downloads 8KB)
2015. ápr. 29. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a belső memória, a maradék 4 gb sdcard0 vagy hasonló néven van
2015. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik ismerosomnek is ilyen teloja van,és nála is 1,5GB körüli a felhasználói tarhely.


Kedves kérdező, szerined az operációs rendszer, és a RENGETEG gyári /alap alkalmazás hol foglalja a helyet? Természetesen az eszköz tárhelyén. Szóval semmi szokatlan nincs ebben a szituációban.

Ehhez szokj hozzá, sok mindent nem tehetsz,veszel bele SD kártyát,és a zenéke, fotókat, videót azokat a kártyára rakod.

2015. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy nem, az mindegy. Akkor is ez van. 4GB a beépített tároló, ebből 2,5-öt foglal a rendszer, a többit tudod használni.

A 4 GB pedig nem a "belső / külső", hanem a belső. Valamint 32GB-ig bővíthető a külső.

2015. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!