Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z szerintetek jó...

Sony xperia Z szerintetek jó választás?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze. Nekem mindig sony telefonjaim voltak és nagyon bejönnek.

De vedd figyelembe, hogy a Z egy leszigetelt 4 magos kazán.

A garanciát félretéve:

szedd le a szolgáltató által rárakott appokat (ez legyen az első).

Satima mód és energiagazdálkodást állítsd be!

Rootold ki majd tedd fel mondjuk a Droidwall appot.

Válaszd ki benne, hogy melyik alkalmazások használhatnak netet (ha kéred, küldök egy listát nekem mik vannak ami valóban kellhet).

Nekem xperia sp-m van, ezekkel a módszerekkel előztem meg a túlmelegedést. Kinek mi. egy telefon 1 év alatt már relatív elértéktelendik, nem érdemes foglalkozni a garanciával.

Ne kapásból rootold, pár heted hajtsd hogy minden fasza e.

2015. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szolgáltató által rárakott appokat biztos leszedném. Küldessz listát ami kellhet?
2015. máj. 1. 06:44
 3/5 kérdező.. ***** válasza:
Lehet még kapni szolgálatónál?Szerintem nem.Másik ha rootolod akkor a garanciát elveszíted.
2015. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
helyedbe minimum Z1-est vennék már csak azért is mert olvastam, hogy a Z elhalálozik nemtudom, hoy a Sony megtalálta-e a hibát, de sokan panaszkodtak hogy pld kikapcsolják a mobilt és már be nemlehet kapcsolni, meg a pixelek is kiégnek, Z-t akartam venni anno de rátaláltam ezekere a dolgokra és letettem róla , Z1 - m van
2015. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. Ezért vettem SP-t. A Z előtt ezt találtam elég erősnek és gyorsnak. Amúgy valóban. van akinek bese indult, és van egy olyan ismerősöm akinek híváskor vagy a mikrofon működött vagy a hangszóró :D.

A plusz garancia fizetve volt rajta, de a t-mobile itthon szart rá. Végül azthiszem Szolnokon vagy Debrecenben cserélték ki.

2015. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!