Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4, vagy...

Samsung Galaxy S4, vagy Samsung Galaxy S5 mini telefont vegyek? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Attol felek, hogy bar az S4 nyilvan tobbet tud, megis mivel regebbi, ezert nehany ev mulva mar nem fogom tudni kihasznalni, mert mondjuk nem tudom letolteni a frissiteseket, vagy egyes programokat.

2015. máj. 1. 13:02
 1/8 anonim válasza:
Egyiket se!
2015. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak,akkor egyiket se
2015. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia :) S4-gyet ajánlom , jó telo :)
2015. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen S4 elég szuper teló nagyon is jó.

És szerintem nem kell izgulnod amire elévül az s4 addigra már rég más telód lesz.

2015. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát S4-re több hibát mondanak mint S5. De S5 persze jobb. Nem igaz hogy D4 jobb lenne egy nála újabb telefonnál. S5 miben jobb? Sorolom:


-Nagyobb kijelző

-Jobb akksi

-Jobb CPU, GPU

-Jobb proci (2,5gHz)

-por- és vízálló

-Strapabíróbb

-Jobb kamera

-Fényesebb Kjelző

-Újabb cuccok (pl. pulzusmérő)

-Tovább támogatott

-Újabb

-Ujjlenyomat-felismerő

Soroljam még?

2015. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
S4 D4 helyett*
2015. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszul olvastam... S5 Mini helyett S5-öt értettem.. S4 tényleg jobb S5 Mininél!
2015. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ertem-ertem. Es koszonom mindenkinek a valaszt. Az utolso kommentelonek pedig: azt tudom, hogy az s5 jobb nala, de nekem arra nincs penzem es a kerdes az, hogy az s5 mini jobb-e. :)
2015. máj. 1. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!