Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Iphone 5s...

Jacska kérdése:

Melyiket válasszam? Iphone 5s vagy Samsung Galaxy Note 4?

Figyelt kérdés
Sziasztok! telefon vásárlás előtt állok. Sok készülékről olvasgattam, néztem teszteket és végül ez a 2 készülék maradt. De nem tudok dönteni. Mindkettő jól hangzik de tanácstalan vagyok a döntés szempontjából. Szeretem a nagy kijelzőt és a praktikus operációs rendszert,de számomra a legfontosabb a minőség és a megbízhatóság.

2015. máj. 1. 15:46
 1/8 anonim válasza:
Samsung Galaxy Note 4
2015. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5S
2015. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5s
2015. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csak az árával akarsz felvágni vele mások előtt, hanem tényleg használni akarod, akkor egyértelműen Samsung! :)
2015. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csomusz12 válasza:
Ez a két "vég" amit közül szeretnél választani. Két különböző gyártótól két különböző árú, op. rendszerű telefon. Az op. rendszerek eltérnek egymástól eléggé (Android és IOS). Amelyik praktikusabb azt válaszd. Nem akarok hülyeséget mondani, de ha jól láttam nemrég egy iphone 5s 140k és egy Galaxy Note pedig 240k. Én mint iPhone preferáló ajánlom az iPhone-t mivel durván egy százassal kevesebb, és megbízható, persze az android is megbízható sokáig volt androidos telefonom, gondom sokáig nem volt vele csak már frusztrálóvá vált, hogy lassult a telefon, de ez teljes mértékben a te döntésed. Nézz párszor még utána mindkét készüléknek.
2015. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A mobilbirodalomból szeretnék lehet rendelni. Az 5s 144.000ft a note 4 pedig olyan 150.000ft körül van.

Nagyon meggyőztek ai iphone-ok csak a zárt rendszerük miatt tartok egy kicsit.

2015. máj. 3. 05:42
 7/8 csomusz12 válasza:
Ajajaj, vak vagyok... Nem tudom hol, mit láttam, de ezek szerint tényleg gond van a látássommal, hasonló árban van mindkettő. A zárt rendszeren belül mi a problémád? Mi az amiről úgy gondolod, hogy gondot fog okozni?
2015. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az egyetlen iPhone lenne a családban, és az adatátvitelre gondolt.
2015. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!