Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a Sony Ericsson...

Vízbe esett a Sony Ericsson W300-as telefonom (tudom, ügyes vagyok). Az a baj, hogy a telefonszámok nem másolódtak át a sim kártyával, de eléggé sok és fontos szám van rajta. Szerintetek meglehet valahogy oldani, hogy ne vesszenek el a t. számaim?

Figyelt kérdés
Találtam a telefonban egy SanDisk M2 256Mb-os memóriakártyát. Szerintetek ezen a kártyán rajta lesznek a képeim+zenéim illetve a telefonszámaim?
2010. febr. 22. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
a képek és zenék elméletben igen, a számok nem valószínű. Azok általában a telefon memóriájában vannak.
2010. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem,hát..akkor ezek szerint azok oda vesztek teljesen?:(

Köszönöm a válaszodat mindenesetre.

2010. febr. 22. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Szárítsd ki a telefont, vegyél bele új aksit és lehet működni fog - persze ha nem nyomkodtad még nagyon.
2010. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vagy ha tényleg annyira fontos vidd be szervízbe, ott még talán vissza tudják állítani
2010. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az aksival nem hiszem,hogy baj lehet.bekapcsol rendesen...csak a pin kódnál nem veszi be a számokat...illetve az 1-est,9-est szépen veszi...a többit kicsillagozza és duplán rakja(nem azért csillagozza mert kód.eddig szépen kiírta az első számát a pin-nek.De most csak az 1-est meg a 9-est írja ki)
2010. febr. 22. 17:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszatudják állítani?Huh,remélem:) Köszönöm szépen a válaszokat:) Remélem sikerül
2010. febr. 22. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni, de barátnőmnek is ilyen telefonja volt, beleejtette a lábmosóba nyáron, aztán békésen működött, egyszer csak elromlott. Bevitték szervizbe, ahol azt mondták, hogy vége, és megmutatták, hogy belül bepenészedett :S Szóval nagyon szárítsd ki! Neki is így kezdődött.


Első voltam.

2010. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!