Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ezt egy telefonon...

Hogy lehet ezt egy telefonon beállítani?

Figyelt kérdés

Eddig csak régi fajta telefonjaim voltak, most vettem egy okos telefont (semmi extra, egy régebbi fajta), de sok mindenen nem igazodok ki.

Pl. Itthon van wifi, amihez ugye tudom a jelszót. Így ilyenkor ha a telefonnal rácsatlakozom, akkor elméletileg meg kéne tudnom nyitni böngészőt vagy tudnom kéne letölteni. A wifi-t bekapcsoltam, azt jelzi is. Viszont ha bármire rá akarok lépni, akkor olyanokat ír ki, hogy ez nekem lehet, hogy többlet költségbe kerül. Ilyenkor meg nem merek tovább lépni, nehogy a telefonszámlám bánja.


2015. máj. 1. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamiért nem a wifire megy rá a telód, hanem a telefonszolgáltatódra. Lehet, hogy látja is, de nem csatlakozik. Vagy pedig tényleg fizetős tartalmat akarsz megnyitni. Bár a böngésző az nem az...
2015. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az csak egy sima figyelmeztetés, hogy az oldalon vannak reklámok, amik fizetős tartalomhoz vezetnek.

Ez ugyanolyan, mint amikor a play áruházból le akarsz tölteni valamit és az engedélyek közt van olyan hogy a program engedélyt kap a közvetlen sms küldéshez ami előfizetéstől függően pénzbe kerülhet.

2015. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálok fellépni.
2015. máj. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!