Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 vagy iphone 5?

Samsung galaxy s4 vagy iphone 5?

Figyelt kérdés
Légyszi bő válaszokat írjatok,melyik lenbe jobb választás most egy s3-am van és jobb lenne az ios vagy maradjak az androidnál?

2015. máj. 2. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Szerintem mindenképp s4 mivel az ipone 5 sajna nem valami jó telefon már ha tudnál venni 5s vagy 6 ot akkor az iphont mondanám.


Ráadásul elég nehéz lenne szerintem a nagy képernyőről olyan kicsire váltani.


Az hogy hogy android vagy ios azt te döntsd el tetszik e vagy nem...

De az android sokkal szabadabb tehát pl fizetős appokat is le tudsz szedni akár honnan ingyen persze ios re is csak azért kevesebb a választék.


És remélem az iphone fanok nem köveznek meg de szerintem az s4 minden körülmények között jobb választás.


2GB ram is elég jó és ez a teló is jó lesz pár évig :)

2015. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5s-re gondoltam most vettem észre hogy ez lemaradt.
2015. máj. 2. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

nem volt még androidos telefonom így arról nem tudok és nem is akarok véleményt mondani.


de nem tudom, hogy az iPhone 5 miért lenne rossz telefon? nekem az van és ennél nem is nagyon kell jobb. nekem gyors, minden új app elfut rajta.

szüleimnek i5S van és azt leszámítva hogy jobb benne a kamera, van benne ujjlenyomat érzékelő meg ezek a healthkit Appok nem különösebben érzek különbséget. biztos, hogy gyorsabb meg jobb meg mittudom én, de ezt egy átlagos felhasználó nem veszi észre, ha csak nem kimondottan egymás mellet nézegeted melyik tölti be gyorsabban az alkalmazást, de ez meg marhaság.

szóval ha sima 5öt akarnál venni is én még azt mondanám, hogy egy teljesen használható telefon, de ha meg 5S-ról van szó az meg megint az. mondom napi szinten fogom mind két telefont a kezembe és nem igazán tudom elképzelni, hogy minek kell már ennél gyorsabb.

1-2 barátomnak van i6. nekem nagyon nem tetszik. se az hogy ilyen nagy se az hogy vékony meg nagyon le van kerekítve + az a kiálló kamera is... nekem ez a kicsit szögletesebb forma bejön, de rengeteg embernek meg ez tetszik.


abban igaza van az első hozzászólónak, hogy itt a legtöbb jó app fizetős, de maga a szoftver meg szerintem kárpótol ezért. viszont sok fizetős appot is van mikor 1-2 napra ingyenessé tesznek és akkor le tudod tölteni, de amúgy meg 1 euro a legtöbb és most lehet én vagyok a hülye, de akinek telik egy felső kategóriás 150-200ezer forintos telefonra, nehogy már ne legyen 1-2 eurója alkalmazásra...


az meg, hogy android vagy iOS azt te tudod eldönteni. de én már azért is az iPhoneokat szeretem mert azok tényleg minőségi anyagból vannak. engem pl. a samsung már csak azért is taszít mert gáznak tartom, hogy a felső kategóriás telefonjait gagyi műanyagból csinálja meg. rossz megfogni.

VISZONT az új telefonja az Edge (azt hiszem ez a neve) az nagyon tetszik. nem fogtam még és nem tudom milyen érzés használni, de az kimondottan tetszik így képeken.

2015. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha átlag felhasználó vagy, és szereted az androidot fölösleges 5s-re váltanod s3 után mert alapból kis képernyője van ami semmi élményt nem ad ellenben egy s4-el, aminek gyönyörű is a kijelzője... szval sztem s4-et vegyél
2015. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!