Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » EMAG-nál tényleg ilyen olcsók...

EMAG-nál tényleg ilyen olcsók a telók? Megbizható?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 12:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Bolti garancia van, a márkaszervízek nem csinálják meg Magyarországon, ha bármi gond van, akkor Romániába kell visszaküldjed, és egy elég hosszu garanciális ügyintézés venné kezdetét, inkább normális webshopból vegyed, sok a panasz az Emagra.
2015. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
t-mobileban vett HTC-met is benyelte a szerviz és két hétig volt csehországban
2015. máj. 2. 12:42
 3/29 anonim ***** válasza:
Megbizhato, mi evek ota emagrol rendelunk.
2015. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
és akkor hogy van az, hogy több 10ezerrel olcsóbb, mint a szolgáltatónál?
2015. máj. 2. 12:56
 5/29 anonim ***** válasza:
Mert csak bolti garancia van
2015. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 kérdező.. ***** válasza:
Megbízható,de azt nem mondanám,hogy olcsóbbak a telefonjaik.Más webshop-ból ami magyar és gyártói garanciával adják még egy árba vagy olcsóbban adják.Szóval drága hely az emag,de előnye,hogy olyan telefonokat is lehet náluk kapni amit itthon nem és ingyenes a szállítás.Például a nagyon népszerű és jó motorolákat.Én 2 motorolát is vettem az emagtól,de csak azért mert őket csak ott lehet kapni,vagy expansys-ról,de ott meg nagyon magas a szállítási díj hiába a jobb garancia.
2015. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

na hát nekem mindegy amugy, csak gyári garancia legyen és ne legyen drága.


milyen boltok vannak akkor?


én igazából egy galaxy s3 neot szeretnék venni, mert abba legalább 1,5 GB RAM van és nem kinai.

2015. máj. 2. 13:43
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
csak épp touchwiz van rajta ami egy raktak szar.
2015. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 kérdező.. ***** válasza:
s3 neo-t tényleg ne vegyél egy elavult hardverrel és szoftverrel.Egy kínai sokkal jobb nála.
2015. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Az LG-s se valami fényes....kegyetlenül tulméretezett a gyári SMS meg a tárcsázó, lomhák és rondák.


meg igazából NOVA launchert használok meg Textra SMS-t meg Exdialer-t, ezek igy ELÉG JÓK...bár tudom, hogy ha vennék egy moto G-t, akkor ALAPBÓL csicsamentes lenne a rendszer...

2015. máj. 2. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!