Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt, megbízható, körülbel...

Használt, megbízható, körülbelül 4 éves autó,2-3 millió Ftért, melyhez viszonylag olcsók az alkatrészek. Milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy családtagom le szeretné cserélni az autóját. Fontos, hogy tágas legyen, mivel 5 főről beszélünk. Az elvárások, hogy az autó fiatal és megbízható legyen, 2-3 millió Forintos árkategóriában, mellyel ha probléma adódik az alkatrész miatt ne kelljen túlságosan a pénztárca mélyére nyúlni.

2014. nov. 4. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen 5 utassal használná az autót, akkor valamelyik családi egyterűt:

- Opel Zafira

- Renault Scenic

- Ford C-Max


Lehet bővíteni a sort...

2014. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mazda 5; Toyota Verso; Skoda Roomster; esetleg Dacia Lodgy.

Én eredetileg a német autókat szeretem, de volt szerencsém egy Opel Zafirát 2010-es évjárat) kipróbálni... (Az ismerőseimnek szinte csak német autója van, vagy japán, de ez volt az első, ami valami borzalmas kocsi volt.) Nem csak ezért mondom, hogy németet ne, hanem ha egy német kocsiban valami meghibásodik, az nem túl pénztárcabarát... A Forddal ugyanez a helyzet, különben jó autó. Franciák szép autókat terveznek forradalmi műszaki újításokkal, de hogy is fogalmazzak... Nem a megbízhatóság példaképei. A Skoda szerintem az egyetlen európai márka, ami ilyen téren is jó autókat gyárt, megfizethető áron. Egyébként ha biztosra akarsz menni, a japán márkák az egyterűekben a legjobbak (ld. fent). Röviden ennyi. :)

2014. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!