Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung a3, iphone 4s uj vagy...

Samsung a3, iphone 4s uj vagy 5c hasznalt?

Figyelt kérdés

nem villogni kell,hasznalhato cucc kell.

Melyiket vegyem?



#A3ip4sip5c
2015. máj. 2. 20:38
 1/8 kérdező.. ***** válasza:
100%
Egyik sem.
2015. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

A3- őrülten túlárazott telefon, nem ér annyit

i4s- régi, Kb 40e-t érne újonnan (nagyon maximum), nem 70 meg több... Nem olyan jó, hogy érdemes legyen érte annyit adni

i5c- arról inkább ne is beszéljünk, csak egy divattelefon az egész.

Ha jót akarsz magadnak vegyél inkább egy nexus 5-t vagy egy lumia 930-at. Ezek telefonok, amiket leírtál sajna inkább ipari hulladéknak minősülnek :D Ha tényleg használni akarod, nem pedig vagánykodni kell :)

2015. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
100%
Így van.Nexus 5 vagy Lumia 930-nál nincs jobb ennyiért,de még többért sem.
2015. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
A 3 közül 5C, az 5C valóban divatos lett, és jól össze van rakva, de egyáltalán nem rossz.
2015. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van, az 5C-vel nincs semmi baj, csak sokan azé fikázzák, mert műanyag...azonban tárhelyfüggő, 8 gigásat semmiképpen sem, de én még 16 gigásat sem vennék, 32-t talán, de az annyira ritka használtan, hogy jó, ha elvétve akar 1-2 néha.

4S valóban túl régi, ráadásul újonnan szintén a 8 gigás verzió miatt nem hogy 40-et nem ér, hanem semennyit...és ennek ellenére árulják 70ért.


a samsung az meg az android szégyene, abban az esetben valóban jobb választás lenne egy nexus 5.


én a wp-vel nagyon szkeptikus vagyok a jövővel kapcsolatban, 1 évig használtam 1020-at, és nem tudott meggyőzni, ezért egyenlőre nem javaslom a 930-at...jó teló meg minden, de nem teljeskörű, és ha év végén el szeretnéd adni, mert a végleges w10 mégsem hozza azt, hogy majd el kezdenek fejleszteni rá tömegesen minőségi alkalmazásokat, akkor meg a most kb. 85-90ezerért megvásárolt 930-odat jó, ha 65-ért elviszik...

én is 1 hónapig szenvedtem az 1020-szal, pedig az is kiemelkedő sokmindenben a mai napig, full dobozzal, plusz tartozékokkal, karcmentesen, és kaptam érte 65ezret, én meg 90ért vettem 2 éve...


ha kifogna az ember 75-80 körül egy 32 gigás független iPhone 5C-t, azt 1-2 év múlva is el tudná 65-70ért 1-2 héten belül adni(ha tegyük fel kiderülne, hogy a w10 mégis jól sikerül, és érdemes lenne rá váltani).

2015. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nokiával az a bajom mindamellett h wp és imádtam, egyszer esett le végigrepedt a kijelző mint a cukjor, 3 hónapot birt ezután. 1 hetesen esett le itt fiugyel a szekrényben mert 15 a kijelző csere de nincs gari h utána jo lesz.


android ellenes vagyok miota megvolt ez a wp, nem jön rá semmi szar, nem fagy, nem lassul, stabil, nagyon jo. de a kijelző minősége... sok telom volt mind esett le, de igy egy sem járt mint ez.

2015. máj. 3. 17:09
 7/8 A kérdező kommentje:

lövésem sincs mit vegyek akkor.

engem egyébként nem zavar h 4s régi, mert van a családban és hibátlanul megy.

5c nem érdekel h divattelefon meg pet palackbólvan, tényleg nem. és az ujabb mint a 4s. a samsung meg nem i studom mért azt szurtam ki.megtetszett.


de akkor mit vegyek? nem akarok 200at rászáni most, mert sürün cserélem, lehet a kövi alma 6 lesz de most nincs rá 2kilóm.

max100ig mennék el.

mit vegyek?

2015. máj. 3. 17:16
 8/8 kérdező.. ***** válasza:
100k-ért OnePlusOne/Nexus 5/Moto X 2nd Gen a legjobb.
2015. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!