Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az LG (D802) G2-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez a képernyő sárgulás mennyire gyakori, mitől függhet?

#LG G2 #képernyő sárgulás
2015. máj. 3. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az a képernyőhiba nem hiszem hogy olyan gyakori lenne. tesómnak ilyen telefonja van, használtam már párszor és nem tapasztaltam semmi rossz dolgot. gyors, teszi a dolgát. a kamera szép képet készít és gyorsan, az alkalmazások is megfelelően indulnak el, gyorsa a kilépés.
2015. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kérdező.. ***** válasza:

Én itt tenném fel a kérdést:

[link]

2015. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a véleményt.

Második, azt a fórumot már olvastam csak ugye akinek minden rendben van az legtöbbször nem ír véleményt, akinek meg baja van az rögtön lehúzza, hogy ez a telefon egy sz'r.

Ár érték arányban szerintem a mai napig kiváló telefon (800-as processzor, 2gb ram, 13mpx full hd 60 fps kamera, full hd képernyő, távirányító funkció, 3000 mAh-os akku!!!!)

Ilyen telefont szeretnék venni csak a sárga folt probléma hátráltat egy kicsit, azért kérdem mások véleményét, hogy nekik jelentkezett-e.

2015. máj. 3. 12:43
 4/12 kérdező.. ***** válasza:
Ajánlom még a Nexus 5-t ennyiért.
2015. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de ritka dolog ez a sárga folt. inkább G2 mint nexus 5. már csak az akksi miatt is
2015. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kérdező.. ***** válasza:
Csak is az akksi miatt éri meg a G2.
2015. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Nexus 5 sem lenne rossz ha nem 86000Ft-tól kezdődne az ára mivel csak 2300mAh-es akkuja van 8mpx-es kamerával. Ujgsmhu-nál a G2 pl 72500ft ami azt jelenti, hogy bő 10000 ft-tal olcsóbb nála simán.
2015. máj. 3. 14:53
 8/12 kérdező.. ***** válasza:
Csak gsm boltból nem szabad vásárolni...
2015. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tényleg, épp most nézem hogy az ilyen sokkal olcsóbb telefonok 1 év forgalmazói garanciával ázsiai régióra vannak gyártva. Túl szép lett volna, hogy igaz legyen. (Mit jelent az 1 év garancia?

Az 1 év garancia esetén a készülék ázsiai régióra gyártottak (nem Európai szegmensre készültek ezért a szoftverfrissítés nem megoldható), alaptartozékai egy hálózati töltő. A készüléket 1 év bolti garanciával értékesítjük. Ezen típusokra előrendelést veszünk fel melynek beérkezése előreláthatólag 2-3 hét!)

2015. máj. 3. 15:03
 10/12 kérdező.. ***** válasza:
Mondtam.Rendes helyről ugyanannyiba kerül mint a nexus 5.
2015. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!