Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok képet megoszta...

Miért nem tudok képet megosztani Android telefonnal smart tv re?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung s5 telefonom, vettem hozzá egy Philips 42pfd5008 SMART tvt. YouTube alkalmazásban tudok videót osztani tvre itt kiirja hogy philips tv. A tvn keresztül tudok turkálni a telefonomba,de valamiért ha telefonról szeretnék megosztani egy képet akkor a tvt nem találja. Már LG és Samsung tvvel sikerült pillanatok alatt. Wifi directel is próbálkozom ott sem találja a telefon a tvt.

2015. máj. 3. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg az ImediaShare progival
2015. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz, mert vannak olyan smart tv-k amiken csak YouTube videókat tudnak tükrözni, vagy pedig dlna-n keresztül tudod nézni a teló tartalmát. Ilyen tv-k például a Philips vagy a Toshiba tv-k.
2015. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam már az Imediashare programot, hasonló mint a Philips gyári programja a "philips remote".

Érdekesség hogy az utóbbi programban van egy távirányító program is ami tökéletesen csatlakozik és tudom irányítani.

2015. máj. 5. 07:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Van ezen belül egy galery share fülecske, ott is át lehetne játszani a képeket de keresi a tvt és nem találja. ( Imediashare-ben ugyan így keres ). Köszönöm eddigi válaszaitokat!
2015. máj. 5. 07:02
 5/5 anonim válasza:
Szia, én is 2 hete vettem meg ezt a tvt, és nekem is vannak gondjaim vele a w,ifi direct jelszót nem tudom,arra akarok rájönni, mi lehet.. a képernyőtükrözés megy, de nem tökéletes, viszont töltsd le a My Screen programot, azzal nekem sikerült megosztani a tv-re dolgokat. :)
2015. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!