Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell frissiteni az...

Dunken Master kérdése:

Hogyan kell frissiteni az Op3n dott telefont?

Figyelt kérdés
megjelent egy frissités letöltöttem innen nem tudom mit csináljak köszönöm a válszokat előre is

2015. máj. 4. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Noname vackokra nincs frissítés.
2015. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen vackokra ember ha nem tudsz normálisan hozászolni akkor takarodj az oldalrol
2015. máj. 4. 13:47
 3/5 bp1985 ***** válasza:
100%
Elviekben letölti, és telepíti.
2015. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Letölte és zip-ben van lehet ezért nem telepitette de letöltöttem egy winrar-hoz hasonló progit androidra de mikor kiakarom csomagolni hibát ír ki mitegyek
2015. máj. 8. 13:48
 5/5 anonim válasza:
Heló! Nem tudom még reagálsz-e válaszomra, de kérdezném: Milyen appra mentél rá? Az Update appra? Mert nekem ott jelzett Igen-re kattintottam, letöltötte, újraindítótta, aztán már kész is volt, de szerintem ez csak egy szimpla szoftverfrissítés. Nem néztem hogy ZIP-formátumban van-e... De ha van rá android frissítés akkor mond hova menjek, mert már unom ezt a 4.4.2-es et. Próbálkozam launcherekkel, volt pár ami jó... de... Nem az igazi.
2016. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!