Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem az iPhone 4 telefon...

Leejtettem az iPhone 4 telefonomat. A képernyő jó része elsötétült, ez milyen sérülés?

Figyelt kérdés

Látszólag nem sérült meg a kijelző, meg sincs karcolódva, mégis a képernyő jó egyharmada elfekedett. Működni működik az a rész is, tehát a billentyűzeten a feketeség alatt lévő gombok vagy alkalmazás ikonok is reagálnak az érintésre, de full fekete az egész.


Volt már valakinek ilyen? Milyen sérülés ez? Egyszerű előlapcserével megúszom, vagy valami hosszabb/bonyolultabb/költségesebb dologról van szó? Tudom, szervízbe kéne vinni, de kíváncsi lennék a tapasztalatokra, nem akarom hogy átvágjanak a szervízben, másrészt meg nem nagyon engedhetem meg a munkám miatt hogy napokra kiadjam a kezemből a telefont, ezért érdekelne hogy milyen javításra szorulhat.


Köszönöm ha valaki végigolvassa és megpróbál segíteni!



2015. máj. 4. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis milyen sérülés...? Oh, wait, eltört a kijelző... Készítsd a tárcád.
2015. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na, ja. zsebbenyúlós mutatvány. ha van telefon biztosításod akkor az fedezi, ha nincs az baj.
2015. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


# 1 Mondom külső látható sérülés nincs, semmilyen törés nem látszik rajta, ezért kérdeztem hogy ez a kijelző betegsége vagy esetleg valami belső probléma. Bocs ha nem voltam érthető de nem vagyok valami nagy szaki.

2015. máj. 4. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:

befolyt a kijelző. azzal már nem sok mindent tudsz akkor kezdeni

Kijelző panelt kell cserélni <3

2015. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!