Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy mobilt, amin...

Szeretnék egy mobilt, amin van elülső kamera, jó a saját zenelejátszója (itt kizártam az iPhone-t), le lehet tölteni rá a Snapchatet (itt kizártam a WP-t). Nem túl drágát szeretnék, max.60 ezer Ft legyen?

Figyelt kérdés
Most egy Nokia Lumia 520-om van, 2 nagy problémája a Snapchat hiánya és nincs elülső kamera.

2015. máj. 5. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha iPhone, akkor 5-re gondoltam és 16-osra :)
2015. máj. 5. 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kizártad az iphone-t, akkor miért írod, hogy 5-ös? :-)


Amúgy mi bajod a zenelejátszójával? Zenét játszik le, az új (ios8.4/9) pedig egész pofásra sikeredett, pont egy i5-ösön próbálgatom.


Gondolom Androidra (is) van Snapchat (bár fogalmam nincs, mire jó), zenelejátszó meg annyi, hogy győzz választani, egyik jobb(an fagy), mint a másik (no flame, csak vicc volt).


60-ért már biztosan kapsz valami használható droidot.

2015. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Motorola Moto G (2nd gen)
2015. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!